موسسه اسم اعظم | بزرگترین و معتبرترین فروشگاه ادعیه مستند حرز امام جواد (علیه السلام)

داستانهایی از حرز امام جواد (ع)

Untitled-1 copy

داستان شریف مکه وشیخ فضل الله نورى (ره) وشیخ حسنعلى نخودکی(ره)

 

زمانى شریف حسین ، شریف مکه مریض مى شود، مرحوم شیخ فضل الله نورى از آقا شیخ حسنعلى اصفهانى درخواست راه علاج و شفاى او را مى کند . ایشان به مرحوم نورى خرما مىدهد که براى او ببرد، وى آن را مى خورد و خوب مى شود، و هر دو را به میهمانى وپذیرایى دعوت مى کند؛ ولى مرحوم شیخ حسن على نمى رود، و مرحوم نورى دعوت او رااجابت مى کند و نزد شریف حسین مى رود، وى از ایشان درخواست مى نماید که از من چیزىبخواهید.مرحوم نورى براى دعاى حرز حضرت امام جواد ( علیه السلام ) که باید بر پوست آهوى شش ماهه ى تهامه نوشته شود خیلى اهمیت مى داده ، لذا یک آهوى شش ماهه درخواست مى کند،شریف هم شانزده تا از همان نوع درخواستى مى فرستد، و ایشان سه تا از آن را بر مىدارند.

 

 

24177564_758750584321973_3309494871068246016_n

داستان سالم ماندن یک شهیدوحرزامام جوادهمراهش بعداز18سال

 

روزهای آخر سال 79 و سال امام علی(ع) بود. در منطقه عملیاتی رمضان مدتی بود که شهدا خود را نشان نمی‌دادند. صبحی با بچه‌ها مشغول زیارت عاشورا شدیم و به یاد امیرالمؤمنین(ع) مشغول روضه بعد از روضه راهی منطقه شدیم. قبل از رفتن نگاهی به تقویم انداختم آن روز روز مباهله بود؛ روز پنج تن آل عبا. خوشحال بودم گفتم ما لشکر علی‌ابن ابی‌طالب علیه‌السلام هستیم، حتماً امروز از دست آقا عیدی می‌گیریم.
اولین شهیدی که پیدا شد نامش عشقعلی بود. دومی نام تمامی شهدای گروهان خودشان در جیبش بود به همراه حرز امام جواد علیه‌السلام که بعد از 18 سال سالم سالم بود!
تا عصر، چهار شهید پیدا شد. بچه‌ها می‌خواستند کار را جمع کنند. گفتم: ادامه دهید حتماً یک شهید دیگر پیدا می‌شود. قرار بود ساعت چهار برگردیم. 5 دقیقه قبل از برگشت شهید دیگری پیدا شد!
تمام خاک دور و بر را غربال کردیم اما هیچ چیز برای شناسایی پیدا نکردیم. به رفقا گفتم: بیایید برویم. بچه‌ها با تعجب به من نگاه می‌کردند. یکی گفت: خواب دیده بودی؟
گفتم: نه! امروز روز پنج تن بود، ما هم پنج شهید پیدا کردیم، هرچه بگردید از این شهید آخر نشانه‌ای نخواهید یافت زیرا یکی از 5 تن هنوز هم گمنام است.
شهید گمنام ـ انتشارات شهید ابراهیم هادی

 

 

 

دکمه_خرید_محصول copy

خبرنامه هفتگی اسم اعظم
خبرنامه هفتگی اسم اعظم
با عضویت در خبرنامه ما، هر هفته یک ایمیل مفید دریافت کنید!
شما هر زمان که بخواهید میتوانید عضویت خودتان را لغو کنید!

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

15 + شش =